یادمه یه دوستی می گفت پسرا یه خصوصیتی دارن که اگه خیلی بهشون توجه کنی خودشونو گم می کنن...و دیگه قدر کار هایی که براشون می کنی را نمی دونن ومی گفت خیلی اوقات هر چی کمتر بهشون توجه کنی بیشتر براشون عزیز میشی!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

حالا این که یه نقل قول بود ولی داشتم فکر می کردم دخترا هم گاهی اوقات همین جوری می شن...وقتی دوستشون داری یه بهشون توجه می کنی جو گیر میشن فکر میکنن حالا که برای اون شخص ارزش دارن هر کاری دلشون می خواد می تونن بکنن...یا هر حرفی را می تونن بزنن...یا اینکه برات قصه ی حسین کرد بخونن که اینکارا غلط ولی نوبت خودشون که  می رسه حق بدونن که انجامش بدن..اگه هم خدایی نکرده بگی چرا!!!!دیگه جوابت را ندن...اینقدر که هم تو هم طرف باورشون بشه تو مقصری...

تقریبا هر شب به این فکر می کنم که چرا ما ادما هیچ وقت به خودمون بر نمی گردیم..چرا به جای بقیه یک لحظه به خودمون نگاه نمی کنیم...چرا؟؟

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
آرزو

منم همین طور فکر میکنم که چرا ما ادما هیچ وقت به خودمون بر نمی گردیم..چرا به جای بقیه یک لحظه به خودمون نگاه نمی کنیم...چرا؟؟

سیما

مطمئن بودم این را برام می نویسی!!!

آرزو

منم مطمئن بودم اين اين پستو می ذاری! ! پر رو و ادامه اش!

فضول

شیخ ما رضی الله عنه را پرسيدند عجيبترين حکايت که شنيدی کدام بود؟ شيخ گفت آن که سخن گفتن از دوست آسان تر از سخن گفتن با دوست می نمايد.

مهران خان

دقيقآ.احسنت به اين تيز بينی شما.من يکبار اين فرمايش شما رو تو زندگيم تجربه کردم.بيشتر فکر کن به چيزای بيشتری می رسی